Lampa ogrodowa GRACE 170 CABLE biała – New Garden
Opis
Lampa ogrodowa GRACE 170 CABLE biała – New Garden
GRACE 170, dekoracyjna lampa ogrodowa od New Garden. New Garden to hiszpańska marka specjalizująca się w wyjątkowych meblach i lampach ogrodowych. Całość wykonana jest z polietylenu w kolorze białym, odpornym na wysokie temperatury oraz promieniowanie UV. Lampa będzie praktycznym i dekoracyjnym elementem twojego ogrodu, jak i tarasu.
Parametry techniczne
| Źródło światła | 1 x T8 TUBO LED 150CM G13 (w zestawie) |
|---|---|
| Moc maksymalna | 20 W |
| Ilość lumenów | 2000 lm |
| Barwa światła | 6000 K |
| Kąt świecenia | 330* |
| Klasa ochrony IP | 65 |
| Długość kabla | 4 m |
| Trwałość | 25000 h |
| Waga netto 1 szt. | 7 kg |
Zastosowanie i aranżacja
Lampa ogrodowa GRACE 170 CABLE biała wpisuje się w ofertę wyposażenia wybieranego z myślą o spójnej aranżacji. Może uzupełnić przestrzenie takie jak taras, ogród. W opisie producenta wyróżniają się materiały i wykończenia: polietylen. Warto zwrócić uwagę na cechy użytkowe, takie jak LED.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
