Lampa przenośna Mahe LED biały LED zintegrowany - Nowodvorski
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa przenośna Mahe LED biały LED zintegrowany - Nowodvorski
Model Mahe LED marki Nowodvorski został zaprojektowany z myślą o wygodnym oświetleniu codziennych przestrzeni.
W przestrzeniach takich jak ogród liczy się zarówno wygląd oprawy, jak i sposób prowadzenia światła; ten model pomaga zachować tę równowagę.
Dane techniczne
| Typ produktu | Lampa przenośna |
|---|---|
| Seria / model | Mahe LED |
| Kolor | Biały |
| Materiał wiodący | Aluminium lakierowane |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne PC |
| Źródło światła | zintegrowane LED |
| Typ źródła światła / trzonek | LED zintegrowany |
| Maksymalna moc | 2.2W |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Metoda montażu | Produkt wolnostojący |
| Pomieszczenie | Ogród |
| Styl | Nowoczesny |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 8 cm |
Wybierz ten model, jeśli zależy Ci na oświetleniu o jasno określonych parametrach i estetyce spójnej z kolekcją Nowodvorski.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
