Lampa stołowa CANDY z efektem płomienia IN&OUT BATTERY – New Garden
Opis
Lampa stołowa CANDY z efektem płomienia IN&OUT BATTERY – New Garden
NEW GARDEN lampa stołowa CANDY. Przenośna lampka nie wymaga instalacji, wystarczy ją powiesić lub zbliżyć do metalowego obszaru, a będzie przylegać dzięki magnetycznej podstawie. Ma 200 lumenów i świeci po naładowaniu od 6 do 20 godzin w zależności od intensywności oświetlenia. W zestawie znajduje się pilot do włączania, wyłączania, regulowania stałej funkcji światła i efektu płomienia.
Parametry techniczne
| Źródło światła | Bateria 1 x 2600 mAh |
|---|---|
| Barwa światła | 2000 K + efekt płomienia |
| Kąt świecenia | 360 |
| Moc maksymalna | 2 W |
| Ilość lumenów | 200 lm |
| Czas pracy baterii | do 10 h |
| Klasa szczelności IP | 54 |
| Ładowanie | MicroUSB (kabel do ładowania w zestawie) |
| Waga netto 1 szt. | 0,23 kg |
Zastosowanie i aranżacja
Lampa stołowa CANDY z efektem płomienia IN&OUT BATTERY wpisuje się w ofertę wyposażenia wybieranego z myślą o spójnej aranżacji. W opisie producenta wyróżniają się materiały i wykończenia: stal, metal. Warto zwrócić uwagę na cechy użytkowe, takie jak pilot, battery.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
