Lampa stołowa Cintra złoty i odcienie złota LED zintegrowany 13599/09/60 - Lucide
Opis
Lampa stołowa Cintra złoty i odcienie złota LED zintegrowany 13599/09/60 - Lucide
Lampa stołowa Cintra Lucide w wykończeniu złoty i odcienie złota został przygotowany z myślą o precyzyjnym doborze oświetlenia do konkretnej przestrzeni, a nie tylko o uzupełnieniu katalogu kolejnym modelem.
Forma oprawy pozwala wykorzystać ją w codziennych aranżacjach domowych bez nadmiernego wizualnego ciężaru.
Źródło światła: LED zintegrowany (1 pkt., 1,5 W). Dzięki temu łatwiej ocenić, czy produkt wymaga osobnej żarówki, czy korzysta ze zintegrowanego modułu LED.
Wymiary produktu: wys. 87 mm, śr. 90 mm. Te dane pomagają ocenić proporcje oprawy nad stołem, w salonie, korytarzu albo przy elewacji.
Dane techniczne
| Typ produktu | Lampa stołowa |
|---|---|
| Producent | Lucide |
| Seria / model | Cintra |
| Kolor | złoty i odcienie złota |
| Materiał | akryl |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Typ trzonka | LED zintegrowany |
| Maksymalna moc | 1,5 W |
| Źródło w komplecie | LED 1,5 W, 95 lm, 3000 K |
| Napięcie | 230 V |
| Stopień ochrony IP | 20 |
| Wymiary | wys. 87 mm, śr. 90 mm |
| Ściemnianie | Tak, za pośrednictwem funkcji dotykowej na lampie. |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
