Lampa sufitowa Emibig Hunter 2 czarna z białym kloszem 2×E14
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa Emibig Hunter 2 – czarna z białym kloszem
Hunter 2 to sufitowa lampa marki Emibig z bestsellerowej serii Hunter, łącząca minimalistyczną stalową ramę w kolorze czarnym z delikatnymi szklanymi kloszami w bieli. Sprawdzi się zarówno w eklektycznych wnętrzach z nutą industrialu, jak i w klasycznych aranżacjach. Mleczne klosze rozpraszają światło miękko i równomiernie, tworząc przyjemną atmosferę bez ostrych cieni.
Najważniejsze cechy
- Korpus z lakierowanej stali w kolorze czarnym
- Dwa szklane klosze w kolorze białym (mlecznym) – miękkie, rozproszone światło
- Dwie oprawki E14, moc do 10 W (LED) każda
- Szerokość lampy: 83 cm, wysokość: 60 cm
- Średnica pojedynczego klosza: 15 cm
- Waga: 2,3 kg
Dane techniczne
| Materiał | Stal lakierowana, szkło |
| Kolor korpusu | Czarny |
| Kolor klosza | Biały |
| Liczba źródeł światła | 2 |
| Oprawka | E14 |
| Moc maksymalna | 10 W (LED) |
| Szerokość | 83 cm |
| Wysokość | 60 cm |
| Średnica klosza | 15 cm |
| Waga | 2,3 kg |
Źródło światła
Lampa wyposażona jest w dwie oprawki E14 o maksymalnej mocy 10 W każda, przystosowane do żarówek LED. Żarówki nie są dołączone do zestawu.
Zastosowanie
Dzięki szerokości 83 cm Hunter 2 doskonale sprawdzi się nad stołem jadalnym, wyspą kuchenną lub w przestronnym salonie. Białe klosze zapewniają równomierne, łagodne oświetlenie, które dobrze komponuje się z jasnymi i ciemnymi aranżacjami wnętrz.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
