Lampa sufitowa Emibig Linear czarna z białym kloszem 4×E14
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa Emibig Linear – czarna z białymi kloszami
Emibig Linear to liniowa lampa sufitowa z czarnej lakierowanej stali, zwieńczona czterema białymi szklanymi kloszami. Jej wydłużona forma o szerokości 102 cm sprawia, że świetnie sprawdzi się nad stołem jadalnym, wyspą kuchenną lub w przestronnym salonie. Mleczne klosze łagodnie rozpraszają światło, tworząc równomierne, miękkie oświetlenie bez nieprzyjemnych odblasków.
Najważniejsze cechy
- Czarna lakierowana stal z czterema białymi szklanymi kloszami (⌀ 15 cm każdy)
- Szerokość belki: 102 cm – idealna do oświetlenia długich powierzchni
- Regulowana wysokość zawieszenia (do 51 cm)
- 4 oprawki E14, moc do 10 W (LED) każda
- Waga: 4,6 kg
Dane techniczne
| Materiał | Stal lakierowana, szkło |
| Kolor korpusu | Czarny |
| Kolor klosza | Biały |
| Liczba źródeł światła | 4 |
| Oprawka | E14 |
| Moc maksymalna | 4 × 10 W (LED) |
| Szerokość | 102 cm |
| Wysokość zawieszenia | 51 cm |
| Średnica klosza | 15 cm |
| Waga | 4,6 kg |
Źródło światła
Lampa wyposażona jest w 4 oprawki E14 o maksymalnej mocy 10 W każda – kompatybilne z żarówkami LED. Żarówki nie są dołączone do zestawu.
Zastosowanie
Dzięki wydłużonej konstrukcji lampa Linear doskonale sprawdzi się jako oświetlenie nad stołem w jadalni, wyspą kuchenną lub w otwartej przestrzeni dziennej. Regulowana wysokość zawieszenia pozwala dopasować ją do różnych wysokości sufitu.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
