Lampa sufitowa Emibig Lotus 4 czarna z pomarańczowym kloszem 4×E14
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa sufitowa Emibig Lotus 4 – czarna z pomarańczowym kloszem
Emibig Lotus 4 to lampa sufitowa, która wyróżnia się czterema abażurami w kształcie liści wykonanymi z weluru w intensywnym pomarańczowym kolorze. Pomarańczowy welur nadaje wnętrzu ciepły, przytulny nastrój i tworzy nastrojową grę światła. Czarny stalowy korpus lakierowany proszkowo stanowi wyraziste tło dla kolorowych kloszy, dzięki czemu lampa staje się dekoracyjnym punktem centralnym pomieszczenia. Sprawdzi się szczególnie w salonach i sypialniach urządzonych w stylu etno lub boho.
Najważniejsze cechy
- Cztery abażury w kształcie liści z weluru w kolorze pomarańczowym
- Korpus ze stali lakierowanej proszkowo w kolorze czarnym
- Cztery oprawki E14, moc do 10 W (LED) każda
- Szerokość 105 cm – efektowna oprawa do większych pomieszczeń
- Wysokość zawieszenia 59 cm
- Waga 3 kg
Dane techniczne
| Materiał | Stal lakierowana proszkowo, welur |
| Kolor korpusu | Czarny |
| Kolor klosza | Pomarańczowy |
| Liczba źródeł | 4 |
| Oprawka | E14 |
| Moc maksymalna | 10 W (LED) |
| Szerokość | 105 cm |
| Wysokość zawieszenia | 59 cm |
| Waga | 3 kg |
| Regulowana wysokość | Nie |
Źródło światła
Lampa wyposażona jest w cztery oprawki E14 o maksymalnej mocy 10 W każda – kompatybilne z żarówkami LED. Żarówki nie są dołączone do zestawu.
Zastosowanie
Dzięki szerokości 105 cm lampa Emibig Lotus 4 doskonale sprawdzi się jako główne oświetlenie salonu, jadalni lub sypialni. Pomarańczowe welurowe abażury tworzą ciepłą, przytulną atmosferę, idealną do wnętrz w stylu etno, boho lub skandynawskim z ciepłymi akcentami.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
