Lampa wisząca Arvin czarny LED zintegrowany 628410532 - Trio
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Arvin czarny LED zintegrowany 628410532 - Trio
Lampa wisząca Arvin Trio w wykończeniu czarny został przygotowany z myślą o precyzyjnym doborze oświetlenia do konkretnej przestrzeni, a nie tylko o uzupełnieniu katalogu kolejnym modelem.
Ciemne metalowe wykończenie dobrze porządkuje aranżację i pasuje do wnętrz nowoczesnych, loftowych oraz minimalistycznych.
Źródło światła: LED zintegrowany (1 pkt., 22 W). Dzięki temu łatwiej ocenić, czy produkt wymaga osobnej żarówki, czy korzysta ze zintegrowanego modułu LED.
Wymiary produktu: wys. 85 mm, szer. 2450 mm, gł. 500 mm. Te dane pomagają ocenić proporcje oprawy nad stołem, w salonie, korytarzu albo przy elewacji.
Dane techniczne
| Typ produktu | Lampa wisząca |
|---|---|
| Producent | Trio |
| Seria / model | Arvin |
| Kolor | czarny |
| Materiał | metal |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Typ trzonka | LED zintegrowany |
| Maksymalna moc | 22 W |
| Źródło w komplecie | LED 22 W, 2600 lm, 2700 - 6500 K |
| Napięcie | 230 V |
| Stopień ochrony IP | 20 |
| Wymiary | wys. 85 mm, szer. 2450 mm, gł. 500 mm |
| Ściemnianie | Tak, za pośrednictwem pilota (w zestawie). |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
