Lampa wisząca BUTTERFLY S złota – Moosee
Opis
Lampa wisząca BUTTERFLY S złota – Moosee
MOOSEE lampa wisząca BUTTERFLY S złota. Designerski motyw lampy wykonany z aluminium w kolorze złotym z transparentnymi, kryształowymi skrzydłami. Na regulowanej lince mocującej znajduje się element dekoracyjny w kształcie kulek w kolorze podsufitki. Seria lamp Butterfly pozwala na stworzenie ciekawych i spójnych aranżacji.
Parametry techniczne
| Światło | LED 5 W / 400 lm / 3000 K |
|---|---|
| Wymiary | wys. 245 cm / szer. 12 cm / gł. 16 cm |
| Oprawa | wys. 20 cm / szer. 12 cm / gł. 16 cm |
| Kulki | śr. 3 cm x 2, 4,5 cm x 1 / wys. łączna: 10,5 cm |
| Mocowanie | wys. 4,5 cm / śr. 10 cm |
| Przewód | 225 cm |
| Montaż | instalacja sufitowa |
| Waga netto | 1,1 kg |
Zastosowanie i aranżacja
Lampa wisząca BUTTERFLY S złota wpisuje się w ofertę wyposażenia wybieranego z myślą o spójnej aranżacji. Pasuje do wnętrz w stylu designerskim. W opisie producenta wyróżniają się materiały i wykończenia: stal. Warto zwrócić uwagę na cechy użytkowe, takie jak LED.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
