Lampa wisząca Emibig Essa 5 czarna z białym kloszem 5×E14
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Emibig Essa 5 – czarna z białym kloszem
Essa 5 Opal to efektowna lampa wisząca marki Emibig z pięcioma szklanymi kloszami w kolorze białym (opal). Mleczne klosze rozpraszają światło miękko i równomiernie, tworząc przyjemną, pozbawioną ostrych cieni atmosferę. Stalowy korpus w czarnym lakierze kontrastuje z jasnymi kloszami, dzięki czemu lampa przyciąga wzrok i nadaje wnętrzu wyrazisty charakter. Sprawdzi się zarówno w salonach, jak i w przestronnych jadalniach czy holu.
Najważniejsze cechy
- 5 szklanych kloszy w kolorze białym (opal) – miękkie, równomiernie rozproszone światło
- Korpus ze stali lakierowanej w kolorze czarnym
- Regulowana wysokość zawieszenia – maksymalnie 100 cm
- 5 oprawek E14, moc do 10 W (LED) każda
- Średnica klosza: 15 cm
- Waga: 4 kg
Dane techniczne
| Materiał | Stal lakierowana, szkło |
| Kolor korpusu | Czarny |
| Kolor klosza | Biały (opal) |
| Liczba źródeł | 5 |
| Oprawka | E14 |
| Moc maksymalna | 5 × 10 W (LED) |
| Średnica klosza | 15 cm |
| Wysokość zawieszenia | 100 cm |
| Waga | 4 kg |
| Regulowana wysokość | Tak |
Źródło światła
Lampa wyposażona jest w 5 oprawek E14 o maksymalnej mocy 10 W każda – kompatybilna z żarówkami LED. Żarówki nie są dołączone do zestawu.
Zastosowanie
Essa 5 Opal sprawdzi się jako główne oświetlenie salonu, jadalni lub przestronnego holu. Białe, mleczne klosze zapewniają równomierne, przyjemne dla oka światło, a regulowana wysokość zawieszenia pozwala dopasować lampę do wysokości pomieszczenia.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
