Lampa wisząca Keaton szary i odcienie szarości LED zintegrowany 340230376 - Trio
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Keaton szary i odcienie szarości LED zintegrowany 340230376 - Trio
Lampa wisząca Keaton Trio w wykończeniu szary i odcienie szarości został przygotowany z myślą o precyzyjnym doborze oświetlenia do konkretnej przestrzeni, a nie tylko o uzupełnieniu katalogu kolejnym modelem.
Forma oprawy pozwala wykorzystać ją w codziennych aranżacjach domowych bez nadmiernego wizualnego ciężaru.
Źródło światła: LED zintegrowany (3 pkt., 10 W). Dzięki temu łatwiej ocenić, czy produkt wymaga osobnej żarówki, czy korzysta ze zintegrowanego modułu LED.
Wymiary produktu: wys. 150 mm, śr. 450 mm. Te dane pomagają ocenić proporcje oprawy nad stołem, w salonie, korytarzu albo przy elewacji.
Dane techniczne
| Typ produktu | Lampa wisząca |
|---|---|
| Producent | Trio |
| Seria / model | Keaton |
| Kolor | szary i odcienie szarości |
| Materiał | metal |
| Liczba źródeł światła | 3 |
| Typ trzonka | LED zintegrowany |
| Maksymalna moc | 10 W |
| Źródło w komplecie | LED 10 W |
| Napięcie | 230 V |
| Stopień ochrony IP | 20 |
| Wymiary | wys. 150 mm, śr. 450 mm |
| Ściemnianie | Tak, za pomocą typowego przełącznika ściennego. |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
