Lampa wisząca Laser 1000 czarny 7 pkt G9 - Nowodvorski
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Laser 1000 czarny 7 pkt G9 - Nowodvorski
Lampa wisząca Nowodvorski Laser 1000 w kolorze czarny porządkuje strefę światła i podkreśla charakter aranżacji bez nadmiaru dekoracji.
Stonowana konstrukcja pozwala zestawić produkt z różnymi materiałami wykończeniowymi we wnętrzu.
Dane techniczne
| Typ produktu | Lampa wisząca |
|---|---|
| Seria / model | Laser 1000 |
| Kolor | Czarny |
| Materiał wiodący | Stal lakierowana |
| Liczba punktów świetlnych | 7 |
| Źródło światła | wymienne G9 |
| Typ źródła światła / trzonek | G9 |
| Maksymalna moc | 10W only LED |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Napięcie | 220-230 V |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 100 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 2.5 cm |
Wybierz ten model, jeśli zależy Ci na oświetleniu o jasno określonych parametrach i estetyce spójnej z kolekcją Nowodvorski.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
