Lampa wisząca Madison czarny LED zintegrowany 342010332 - Trio
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Madison czarny LED zintegrowany 342010332 - Trio
Lampa wisząca Madison Trio w wykończeniu czarny został przygotowany z myślą o precyzyjnym doborze oświetlenia do konkretnej przestrzeni, a nie tylko o uzupełnieniu katalogu kolejnym modelem.
Szklane elementy łagodzą linię oprawy i pomagają uzyskać bardziej dekoracyjny, lekki efekt światła.
Źródło światła: LED zintegrowany (3 pkt., 8 W). Dzięki temu łatwiej ocenić, czy produkt wymaga osobnej żarówki, czy korzysta ze zintegrowanego modułu LED.
Wymiary produktu: wys. 950-1500 mm, szer. 820 mm, gł. 180 mm. Te dane pomagają ocenić proporcje oprawy nad stołem, w salonie, korytarzu albo przy elewacji.
Dane techniczne
| Typ produktu | Lampa wisząca |
|---|---|
| Producent | Trio |
| Seria / model | Madison |
| Kolor | czarny |
| Materiał | aluminium/szkło |
| Liczba źródeł światła | 3 |
| Typ trzonka | LED zintegrowany |
| Maksymalna moc | 8 W |
| Źródło w komplecie | 3 x LED 8 W, 900 lm, 3000 K |
| Napięcie | 230 V |
| Stopień ochrony IP | 20 |
| Wymiary | wys. 950-1500 mm, szer. 820 mm, gł. 180 mm |
| Ściemnianie | Tak, za pośrednictwem typowego łącznika ściennego. |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
