Lampa wisząca Parma srebrny i odcienie srebra LED zintegrowany R37071106 - RL
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Parma srebrny i odcienie srebra LED zintegrowany R37071106 - RL
Lampa wisząca Parma RL w wykończeniu srebrny i odcienie srebra został przygotowany z myślą o precyzyjnym doborze oświetlenia do konkretnej przestrzeni, a nie tylko o uzupełnieniu katalogu kolejnym modelem.
Forma oprawy pozwala wykorzystać ją w codziennych aranżacjach domowych bez nadmiernego wizualnego ciężaru.
Źródło światła: LED zintegrowany (1 pkt., 37 W). Dzięki temu łatwiej ocenić, czy produkt wymaga osobnej żarówki, czy korzysta ze zintegrowanego modułu LED.
Wymiary produktu: wys. 1500 mm, śr. 500 mm. Te dane pomagają ocenić proporcje oprawy nad stołem, w salonie, korytarzu albo przy elewacji.
Dane techniczne
| Typ produktu | Lampa wisząca |
|---|---|
| Producent | RL |
| Seria / model | Parma |
| Kolor | srebrny i odcienie srebra |
| Materiał | metal |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Typ trzonka | LED zintegrowany |
| Maksymalna moc | 37 W |
| Źródło w komplecie | LED 37 W, 4500 lm, 4000 K |
| Napięcie | 230 V |
| Stopień ochrony IP | 20 |
| Wymiary | wys. 1500 mm, śr. 500 mm |
| Ściemnianie | Tak, za pośrednictwem typowego łącznika ściennego. |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
