Lampa wisząca Pumpkin L jedwabisty grafit 1 pkt GU10 R50 - Nowodvorski
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca Pumpkin L jedwabisty grafit 1 pkt GU10 R50 - Nowodvorski
Lampa wisząca Pumpkin L jedwabisty grafit 1 pkt GU10 R50 - Nowodvorski ma czytelną formę i wykończenie, które łatwo zestawić z nowoczesnymi materiałami we wnętrzu.
Stonowana konstrukcja pozwala zestawić produkt z różnymi materiałami wykończeniowymi we wnętrzu.
Dane techniczne
| Typ produktu | Lampa wisząca |
|---|---|
| Seria / model | Pumpkin L |
| Kolor | Jedwabisty grafit |
| Materiał wiodący | Stal lakierowana |
| Liczba punktów świetlnych | 1 |
| Źródło światła | wymienne GU10 R50 |
| Typ źródła światła / trzonek | GU10 R50 |
| Maksymalna moc | 10W only LED |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Metoda montażu | Mostek |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 45 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 70 cm |
Wybierz ten model, jeśli zależy Ci na oświetleniu o jasno określonych parametrach i estetyce spójnej z kolekcją Nowodvorski.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
