Lampa wisząca ROCIO czarna – Moosee
Opis
Lampa wisząca ROCIO czarna – Moosee
MOOSEE lampa wisząca ROCIO czarna. Niezwykła propozycja nowoczesnego oświetlenia. Białe, szklane klosze skupione na dole metalowego okręgu tworzą elegancką kompozycję. 14 punktów świetlnych zapewni optymalne oświetlenie, a całość z powodzeniem udekoruje każde wnętrze. Na kloszu mogą wystąpić pęcherzyki powietrza, które są naturalnym efektem ręcznej obróbki szkła.
Parametry techniczne
| Światło | 14 x G9 max. 5 W (brak w zestawie) |
|---|---|
| Oprawa | wys. 290 cm / szer. 80 cm / gł. 18 cm |
| Klosz | wys. 90 / szer. 80 cm/ gł. 18 cm |
| Szklane klosze | śr. 5 x 6 cm, 3 x 7 cm, 5 x 10 cm, 1 x 15 cm |
| Mocowanie | śr. 6 cm / wys. 10 cm |
| Przewód | 200 cm |
| Montaż | instalacja sufitowa |
| Waga netto | 2,8 kg |
Zastosowanie i aranżacja
Lampa wisząca ROCIO czarna wpisuje się w ofertę wyposażenia wybieranego z myślą o spójnej aranżacji. W opisie producenta wyróżniają się materiały i wykończenia: stal, metal.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
