Lampa wisząca SERPIENTE 120 czarna – Moosee
Opis
Lampa wisząca SERPIENTE 120 czarna – Moosee
MOOSEE lampa wisząca SERPIENTE czarna. Wyjątkowe połączenie stali z tkaniną zawieszone na cienkich linkach. Podłużny stelaż w kolorze czarnym przepleciony został elastycznym wężem w oplocie z tkaniny, który skrywa ledowe źródło światła. Zestawienie kolorystyczne czerni z bielą świetnie odnajdzie się w subtelnych, eleganckich a także nowoczesnych aranżacjach.
Parametry techniczne
| Światło | LED 22.4 W / 1800 lm / 3000 K |
|---|---|
| Oprawa | wys. 231 cm / szer. 121 cm / śr. 2,5 cm |
| Klosz | śr. 2,5 cm / dł. 190 cm |
| Mocowanie | śr. 15 cm / wys. 4 cm |
| Element mocowanie do sufitu | wys. 3,5 cm / śr. 1,5 cm |
| Przewód | 170 cm |
| Montaż | instalacja sufitowa |
| Waga netto | 2,5 kg |
Zastosowanie i aranżacja
Lampa wisząca SERPIENTE 120 czarna wpisuje się w ofertę wyposażenia wybieranego z myślą o spójnej aranżacji. Pasuje do wnętrz w stylu nowoczesnym, eleganckim. W opisie producenta wyróżniają się materiały i wykończenia: stal. Warto zwrócić uwagę na cechy użytkowe, takie jak LED.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
