Lampa wisząca SPLIT 6 złota – Moosee
Opis
Lampa wisząca SPLIT 6 złota – Moosee
MOOSEE lampa wisząca SPLIT 6 złota. Efektowna i wyrazista kompozycja inspirowana gałęziami drzew. Poszczególne klosze rozmieszczone są nierównomiernie i pozornie przypadkowo, tworząc jednocześnie spójną, przemyślaną całość. Lampa została wykonana z metalu w kolorze złotym oraz szkła, co zapewnia jej trwałość i nieskazitelny wygląd. Split świetnie sprawdzi się w stylu klasycznym, czy glamour, jednocześnie nadając wnętrzu przytulny charakter. Na kloszu mogą wystąpić pęcherzyki powietrza, które są naturalnym efektem ręcznej obróbki szkła.
Parametry techniczne
| Światło | 6 x E27 max. 40 W (brak w zestawie) |
|---|---|
| Oprawa | wys. 152 cm / szer. 110 cm / gł. 80 cm |
| Klosz | wys. 61 cm / szer. 110 cm / gł. 80 cm |
| Regulacja wysokości | 1 x 40 cm, 1 x 50 cm |
| Klosz | wys. 18 cm / szer. 17 cm |
| Mocowanie | wys. 5 cm / śr. 15 cm |
| Montaż | instalacja sufitowa |
| Waga netto | 2,1 kg |
Zastosowanie i aranżacja
Lampa wisząca SPLIT 6 złota wpisuje się w ofertę wyposażenia wybieranego z myślą o spójnej aranżacji. Pasuje do wnętrz w stylu glamour, klasycznym. W opisie producenta wyróżniają się materiały i wykończenia: stal, metal. Warto zwrócić uwagę na cechy użytkowe, takie jak regulacja.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
