Lampa wisząca Tamino czarny, szary i odcienie szarości LED zintegrowany 74419/25/30 - Lucide
Opis
Lampa wisząca Tamino czarny, szary i odcienie szarości LED zintegrowany 74419/25/30 - Lucide
Lampa wisząca Tamino Lucide w wykończeniu czarny, szary i odcienie szarości został przygotowany z myślą o precyzyjnym doborze oświetlenia do konkretnej przestrzeni, a nie tylko o uzupełnieniu katalogu kolejnym modelem.
Ciemne metalowe wykończenie dobrze porządkuje aranżację i pasuje do wnętrz nowoczesnych, loftowych oraz minimalistycznych.
Źródło światła: LED zintegrowany (5 pkt., 5,6 W). Dzięki temu łatwiej ocenić, czy produkt wymaga osobnej żarówki, czy korzysta ze zintegrowanego modułu LED.
Wymiary produktu: wys. 1500 mm, szer. 1270 mm, gł. 120 mm. Te dane pomagają ocenić proporcje oprawy nad stołem, w salonie, korytarzu albo przy elewacji.
Dane techniczne
| Typ produktu | Lampa wisząca |
|---|---|
| Producent | Lucide |
| Seria / model | Tamino |
| Kolor | czarny, szary i odcienie szarości |
| Materiał | metal/szkło |
| Liczba źródeł światła | 5 |
| Typ trzonka | LED zintegrowany |
| Maksymalna moc | 5,6 W |
| Źródło w komplecie | LED 5,6 W, 500 lm, 3000 K |
| Napięcie | 230 V |
| Stopień ochrony IP | 20 |
| Wymiary | wys. 1500 mm, szer. 1270 mm, gł. 120 mm |
| Ściemnianie | Tak, za pośrednictwem zewnętrznego ściemniacza |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
