Lampa wisząca WAND 80 złota – Moosee
Opis
Lampa wisząca WAND 80 złota – Moosee
Lampa wisząca WAND S od marki MOOSEE. Lampy z kolekcji Wand wykonane zostały z połączenia mosiądzu w kolorze złotym i aluminium w kolorze czarnym. Podłużny klosz o przekroju prostokąta, skrywa Ledowe źródło światła. Led o ciepłej barwie, umieszczony jest na całej długości lampy. Zapewniając odpowiednie oświetlenie. Całość została umieszczona na czarnym przewodzie i lince stalowej. Podsufitka w kolorze złotym. Całość tworzy elegancką kompozycję, która z powodzeniem rozświetli wnętrze domu oraz przestrzeni publicznej.
Parametry techniczne
| Światło | LED 28 W / 2240 lm / 3000 K |
|---|---|
| Oprawa | wys. 130 cm / szer. 88 cm / gł. 5 cm |
| Klosz | szer. 88 cm / wys. 10 cm |
| Element ozdobny | śr. 8 cm / szer. 5 cm |
| Mocowanie | wys. 6 cm / szer. 14 cm / gł. 6,5 cm |
| Element mocowania linki do sufitu | wys. 3,5 cm / śr. 2 cm |
| Przewód | 120 cm |
| Montaż | instalacja sufitowa |
| Waga netto | 1,2 kg |
Zastosowanie i aranżacja
Lampa wisząca WAND 80 złota wpisuje się w ofertę wyposażenia wybieranego z myślą o spójnej aranżacji. W opisie producenta wyróżniają się materiały i wykończenia: stal, mosiądz. Warto zwrócić uwagę na cechy użytkowe, takie jak LED.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
