Lampa zewnętrzna Colin drewno jasne i ciemne, czarny LED zintegrowany 03843/36/72 - Lucide
Opis
Lampa zewnętrzna Colin drewno jasne i ciemne, czarny LED zintegrowany 03843/36/72 - Lucide
Lampa zewnętrzna Colin Lucide w wykończeniu drewno jasne i ciemne, czarny został przygotowany z myślą o precyzyjnym doborze oświetlenia do konkretnej przestrzeni, a nie tylko o uzupełnieniu katalogu kolejnym modelem.
Dane techniczne wskazują zastosowanie w strefach zewnętrznych lub technicznych, gdzie znaczenie mają odporność, właściwy montaż i zgodność z parametrami IP.
Źródło światła: LED zintegrowany (1 pkt., 3 W). Dzięki temu łatwiej ocenić, czy produkt wymaga osobnej żarówki, czy korzysta ze zintegrowanego modułu LED.
Wymiary produktu: wys. 360 mm, szer. 220 mm, gł. 220 mm. Te dane pomagają ocenić proporcje oprawy nad stołem, w salonie, korytarzu albo przy elewacji.
Dane techniczne
| Typ produktu | Lampa zewnętrzna |
|---|---|
| Producent | Lucide |
| Seria / model | Colin |
| Kolor | drewno jasne i ciemne, czarny |
| Materiał | metal/akryl |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Typ trzonka | LED zintegrowany |
| Maksymalna moc | 3 W |
| Źródło w komplecie | LED 3 W, 180 lm, 3000 K |
| Napięcie | 230 V |
| Stopień ochrony IP | 44 |
| Wymiary | wys. 360 mm, szer. 220 mm, gł. 220 mm |
| Ściemnianie | Nie |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
