Lampa zewnętrzna Jive czarny, biały LED zintegrowany 02807/04/30 - Lucide
Opis
Lampa zewnętrzna Jive czarny, biały LED zintegrowany 02807/04/30 - Lucide
Lampa zewnętrzna Jive Lucide w wykończeniu czarny, biały został przygotowany z myślą o precyzyjnym doborze oświetlenia do konkretnej przestrzeni, a nie tylko o uzupełnieniu katalogu kolejnym modelem.
Dane techniczne wskazują zastosowanie w strefach zewnętrznych lub technicznych, gdzie znaczenie mają odporność, właściwy montaż i zgodność z parametrami IP.
Źródło światła: LED zintegrowany (1 pkt., 4 W). Dzięki temu łatwiej ocenić, czy produkt wymaga osobnej żarówki, czy korzysta ze zintegrowanego modułu LED.
Wymiary produktu: wys. 213 mm, śr. 139 mm. Te dane pomagają ocenić proporcje oprawy nad stołem, w salonie, korytarzu albo przy elewacji.
Dane techniczne
| Typ produktu | Lampa zewnętrzna |
|---|---|
| Producent | Lucide |
| Seria / model | Jive |
| Kolor | czarny, biały |
| Materiał | tworzywo |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Typ trzonka | LED zintegrowany |
| Maksymalna moc | 4 W |
| Źródło w komplecie | LED 4 W, 180 lm, 2800 K |
| Napięcie | 230 V |
| Stopień ochrony IP | 44 |
| Wymiary | wys. 213 mm, śr. 139 mm |
| Ściemnianie | Tak, za pośrednictwem funkcji dotykowej na lampie. |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
