Lampa zewnętrzna Ricardo brązowy i odcienie brązu LED zintegrowany R54106165 - RL
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa zewnętrzna Ricardo brązowy i odcienie brązu LED zintegrowany R54106165 - RL
Lampa zewnętrzna Ricardo RL w wykończeniu brązowy i odcienie brązu został przygotowany z myślą o precyzyjnym doborze oświetlenia do konkretnej przestrzeni, a nie tylko o uzupełnieniu katalogu kolejnym modelem.
Dane techniczne wskazują zastosowanie w strefach zewnętrznych lub technicznych, gdzie znaczenie mają odporność, właściwy montaż i zgodność z parametrami IP.
Źródło światła: LED zintegrowany (1 pkt., 2 W). Dzięki temu łatwiej ocenić, czy produkt wymaga osobnej żarówki, czy korzysta ze zintegrowanego modułu LED.
Wymiary produktu: wys. 300 mm, śr. 135 mm. Te dane pomagają ocenić proporcje oprawy nad stołem, w salonie, korytarzu albo przy elewacji.
Dane techniczne
| Typ produktu | Lampa zewnętrzna |
|---|---|
| Producent | RL |
| Seria / model | Ricardo |
| Kolor | brązowy i odcienie brązu |
| Materiał | tworzywo sztuczne |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Typ trzonka | LED zintegrowany |
| Maksymalna moc | 2 W |
| Źródło w komplecie | LED, 1,7 W, 240 lm, 3000 K |
| Napięcie | 5 V |
| Stopień ochrony IP | 54 |
| Wymiary | wys. 300 mm, śr. 135 mm |
| Ściemnianie | Tak, za pomocą funkcji dotykowej na lampie. |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
