Lampa zewnętrzna stojąca Flair Solar czarny E27 6988802012 - Lutec
Opis
Lampa zewnętrzna stojąca Flair Solar czarny E27 6988802012 - Lutec
Lampa zewnętrzna stojąca Flair Solar Lutec w wykończeniu czarny został przygotowany z myślą o precyzyjnym doborze oświetlenia do konkretnej przestrzeni, a nie tylko o uzupełnieniu katalogu kolejnym modelem.
Dane techniczne wskazują zastosowanie w strefach zewnętrznych lub technicznych, gdzie znaczenie mają odporność, właściwy montaż i zgodność z parametrami IP.
Źródło światła: LED zintegrowany (1 pkt., 2 W). Dzięki temu łatwiej ocenić, czy produkt wymaga osobnej żarówki, czy korzysta ze zintegrowanego modułu LED.
Wymiary produktu: wys. 760 mm, szer. 120 mm, gł. 120 mm. Te dane pomagają ocenić proporcje oprawy nad stołem, w salonie, korytarzu albo przy elewacji.
Dane techniczne
| Typ produktu | Lampa zewnętrzna stojąca |
|---|---|
| Producent | Lutec |
| Seria / model | Flair Solar |
| Kolor | czarny |
| Materiał | aluminium/szkło |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Typ trzonka | E27 |
| Maksymalna moc | 2 W |
| Źródło w komplecie | E27 LED 2W, 200 lm, 2700 K |
| Napięcie | 3,7 V |
| Stopień ochrony IP | 44 |
| Wymiary | wys. 760 mm, szer. 120 mm, gł. 120 mm |
| Ściemnianie | Tak, za pomocą regulacji na lampie. |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
