Lampa zewnętrzna stojąca London - Solar brązowy i odcienie brązu Inny 6951301189 - Lutec
Opis
Lampa zewnętrzna stojąca London - Solar brązowy i odcienie brązu Inny 6951301189 - Lutec
Lampa zewnętrzna stojąca London - Solar Lutec w wykończeniu brązowy i odcienie brązu został przygotowany z myślą o precyzyjnym doborze oświetlenia do konkretnej przestrzeni, a nie tylko o uzupełnieniu katalogu kolejnym modelem.
Dane techniczne wskazują zastosowanie w strefach zewnętrznych lub technicznych, gdzie znaczenie mają odporność, właściwy montaż i zgodność z parametrami IP.
Źródło światła: wymienne źródło Inny (3 pkt., 6 W). Dzięki temu łatwiej ocenić, czy produkt wymaga osobnej żarówki, czy korzysta ze zintegrowanego modułu LED.
Wymiary produktu: wys. 227 mm, szer. 310 mm, gł. 310 mm. Te dane pomagają ocenić proporcje oprawy nad stołem, w salonie, korytarzu albo przy elewacji.
Dane techniczne
| Typ produktu | Lampa zewnętrzna stojąca |
|---|---|
| Producent | Lutec |
| Seria / model | London - Solar |
| Kolor | brązowy i odcienie brązu |
| Materiał | aluminium/szkło |
| Liczba źródeł światła | 3 |
| Typ trzonka | Inny |
| Maksymalna moc | 6 W |
| Źródło w komplecie | 3 x E12 6 W, 300lm, 2700 K |
| Napięcie | 7,4 V |
| Stopień ochrony IP | 44 |
| Wymiary | wys. 227 mm, szer. 310 mm, gł. 310 mm |
| Ściemnianie | Nie |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
