Lampa zewnętrzna stojąca Polo antracyt LED zintegrowany 7105701118 - Lutec
Opis
Lampa zewnętrzna stojąca Polo antracyt LED zintegrowany 7105701118 - Lutec
Lampa zewnętrzna stojąca Polo Lutec w wykończeniu antracyt został przygotowany z myślą o precyzyjnym doborze oświetlenia do konkretnej przestrzeni, a nie tylko o uzupełnieniu katalogu kolejnym modelem.
Dane techniczne wskazują zastosowanie w strefach zewnętrznych lub technicznych, gdzie znaczenie mają odporność, właściwy montaż i zgodność z parametrami IP.
Źródło światła: LED zintegrowany (1 pkt., 15 W). Dzięki temu łatwiej ocenić, czy produkt wymaga osobnej żarówki, czy korzysta ze zintegrowanego modułu LED.
Wymiary produktu: wys. 650 mm, śr. 180 mm, gł. 162 mm. Te dane pomagają ocenić proporcje oprawy nad stołem, w salonie, korytarzu albo przy elewacji.
Dane techniczne
| Typ produktu | Lampa zewnętrzna stojąca |
|---|---|
| Producent | Lutec |
| Seria / model | Polo |
| Kolor | antracyt |
| Materiał | aluminium/tworzywo |
| Liczba źródeł światła | 1 |
| Typ trzonka | LED zintegrowany |
| Maksymalna moc | 15 W |
| Źródło w komplecie | LED 15 W, 1100 lm, 3000 K |
| Napięcie | 230 V |
| Stopień ochrony IP | 54 |
| Wymiary | wys. 650 mm, śr. 180 mm, gł. 162 mm |
| Ściemnianie | Nie |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
