Moduł LED 1.5W 3000k IP65 – Eko-Light
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Moduł LED 1.5W 3000k IP65 – Eko-Light
Moduł LED 1.5W 3000k IP65 – Eko-Light to wymienny element przeznaczony do modernizacji lub wymiany źródła światła w kompatybilnych plafonach i oprawach.
Produkt sprawdzi się wtedy, gdy konieczna jest wymiana dotychczasowego modułu LED albo poprawa parametrów oświetlenia bez wymiany całej lampy.
Moduł został opisany jako część techniczna: moc modułu wynosi 1.5W LED, barwa światła może być dopasowana w trybie Ciepła 3000K.
To element serwisowy, a nie kompletna lampa, plafon ani oprawa dekoracyjna.
Parametry techniczne
| Typ produktu | wymienny moduł LED |
|---|---|
| Marka | Eko-Light |
| Moc | 1.5W LED |
| Regulacja barwy | Ciepła 3000K |
| Materiał | PVC |
| Napięcie | 12V |
| Strumień świetlny | 130 lm |
| Stopień ochrony | IP65 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
