Moduł LED Zasilacz LED 60W IP44 – Eko-Light
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Moduł LED Zasilacz LED 60W IP44 – Eko-Light
Moduł LED Zasilacz LED 60W IP44 – Eko-Light to wymienny element przeznaczony do modernizacji lub wymiany źródła światła w kompatybilnych plafonach i oprawach.
Produkt sprawdzi się wtedy, gdy konieczna jest wymiana dotychczasowego modułu LED albo poprawa parametrów oświetlenia bez wymiany całej lampy.
Moduł został opisany jako część techniczna: moc modułu wynosi 60W / 12V / 5A, barwa światła może być dopasowana w trybie ZMIENNA 2700K / 3000K / 4000K.
To element serwisowy, a nie kompletna lampa, plafon ani oprawa dekoracyjna.
Parametry techniczne
| Typ produktu | wymienny moduł LED |
|---|---|
| Marka | Eko-Light |
| Moc | 60W / 12V / 5A |
| Regulacja barwy | ZMIENNA 2700K / 3000K / 4000K |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| Strumień świetlny | 490lm |
| Stopień ochrony | IP44 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
