Oprawa szynowa LED Bit Plus czarny 1 pkt GU10 ES111 - Nowodvorski
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawa szynowa LED Bit Plus czarny 1 pkt GU10 ES111 - Nowodvorski
Model Bit Plus marki Nowodvorski został zaprojektowany z myślą o wygodnym oświetleniu codziennych przestrzeni.
W przestrzeniach takich jak salon liczy się zarówno wygląd oprawy, jak i sposób prowadzenia światła; ten model pomaga zachować tę równowagę.
Dane techniczne
| Typ produktu | Oprawa szynowa LED |
|---|---|
| Seria / model | Bit Plus |
| Kolor | Czarny |
| Materiał wiodący | Stal lakierowana |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne PC |
| Liczba punktów świetlnych | 1 |
| Źródło światła | wymienne GU10 ES111 |
| Typ źródła światła / trzonek | GU10 ES111 |
| Maksymalna moc | 15W only LED |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Metoda montażu | Do systemu PROFILE |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 16 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 11.5 cm |
Wybierz ten model, jeśli zależy Ci na oświetleniu o jasno określonych parametrach i estetyce spójnej z kolekcją Nowodvorski.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
