Oprawa szynowa LED LVM Slot 8W 4000K czarny LED zintegrowany - Nowodvorski
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawa szynowa LED LVM Slot 8W 4000K czarny LED zintegrowany - Nowodvorski
Model LVM Slot 8W 4000K marki Nowodvorski został zaprojektowany z myślą o wygodnym oświetleniu codziennych przestrzeni.
W przestrzeniach takich jak korytarz liczy się zarówno wygląd oprawy, jak i sposób prowadzenia światła; ten model pomaga zachować tę równowagę.
Dane techniczne
| Typ produktu | Oprawa szynowa LED |
|---|---|
| Seria / model | LVM Slot 8W 4000K |
| Kolor | Czarny |
| Materiał wiodący | Aluminium lakierowane |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne PMMA |
| Źródło światła | zintegrowane LED |
| Typ źródła światła / trzonek | LED zintegrowany |
| Maksymalna moc | 8W |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Napięcie | DC 48 V |
| Metoda montażu | Do systemu LVM |
| Pomieszczenie | Korytarz |
| Styl | Industrialny |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 6 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 8.5 cm |
Wybierz ten model, jeśli zależy Ci na oświetleniu o jasno określonych parametrach i estetyce spójnej z kolekcją Nowodvorski.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

