Oprawa szynowa LED NANO - LVM Zoom czarny LED zintegrowany 11713 - Nowodvorski
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawa szynowa LED NANO - LVM Zoom czarny LED zintegrowany 11713 - Nowodvorski
Oprawa szynowa LED Nowodvorski NANO - LVM Zoom w kolorze czarny podkreśla charakter wnętrza prostą, czytelną linią i funkcjonalnym układem światła.
Najlepiej pasuje do przestrzeni takich jak korytarz, gdzie liczy się zarówno estetyka oprawy, jak i kontrola nad kierunkiem lub zakresem światła.
Dane techniczne
| Typ produktu | Oprawa szynowa LED |
|---|---|
| Seria / model | NANO - LVM Zoom |
| Kolor | Czarny |
| Materiał wiodący | Aluminium lakierowane |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne |
| Źródło światła | zintegrowane LED |
| Typ źródła światła / trzonek | LED zintegrowany |
| Maksymalna moc | 2W |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Napięcie | DC 24 V |
| Metoda montażu | Do systemu NANO-LVM |
| Pomieszczenie | Korytarz |
| Styl | Industrialny |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 4.6 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 2.6 cm |
To dobry wybór, jeśli szukasz produktu Nowodvorski z jasno określonymi parametrami i spokojnym, dopracowanym wyglądem.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
