Oprawa szynowa LED Soft 90X6 biały 1 pkt LED TUBE T8 - Nowodvorski
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawa szynowa LED Soft 90X6 biały 1 pkt LED TUBE T8 - Nowodvorski
Model Soft 90X6 marki Nowodvorski został zaprojektowany z myślą o wygodnym oświetleniu codziennych przestrzeni.
Stonowana konstrukcja pozwala zestawić produkt z różnymi materiałami wykończeniowymi we wnętrzu.
Dane techniczne
| Typ produktu | Oprawa szynowa LED |
|---|---|
| Seria / model | Soft 90X6 |
| Kolor | Biały |
| Materiał wiodący | Aluminium lakierowane |
| Materiał dodatkowy | Tworzywo sztuczne PMMA |
| Liczba punktów świetlnych | 1 |
| Źródło światła | wymienne LED TUBE T8 |
| Typ źródła światła / trzonek | LED TUBE T8 |
| Maksymalna moc | 16W |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Napięcie | 220-230 V |
| Metoda montażu | Mostek |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 6 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 6 cm |
Wybierz ten model, jeśli zależy Ci na oświetleniu o jasno określonych parametrach i estetyce spójnej z kolekcją Nowodvorski.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
