Oprawa szynowa LED Ut-lvm Focus 12W czarny LED zintegrowany 11305 - Nowodvorski
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawa szynowa LED Ut-lvm Focus 12W czarny LED zintegrowany 11305 - Nowodvorski
Oprawa szynowa LED Ut-lvm Focus 12W czarny LED zintegrowany - Nowodvorski łączy technicznie uporządkowaną formę z wykończeniem dopasowanym do współczesnych aranżacji.
Stonowana konstrukcja pozwala zestawić produkt z różnymi materiałami wykończeniowymi we wnętrzu.
Dane techniczne
| Typ produktu | Oprawa szynowa LED |
|---|---|
| Seria / model | Ut-lvm Focus 12W |
| Kolor | Czarny |
| Materiał wiodący | Aluminium |
| Źródło światła | zintegrowane LED |
| Typ źródła światła / trzonek | LED zintegrowany |
| Maksymalna moc | 12W |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Napięcie | DC 48 V |
| Metoda montażu | Do systemu LVM Ultra Thin |
To dobry wybór, jeśli szukasz produktu Nowodvorski z jasno określonymi parametrami i spokojnym, dopracowanym wyglądem.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
