Oprawa wpuszczana Cl Ios 20W, Angle biały LED zintegrowany - Nowodvorski
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Oprawa wpuszczana Cl Ios 20W, Angle biały LED zintegrowany - Nowodvorski
Oprawa wpuszczana Nowodvorski Cl Ios 20W, Angle w kolorze biały porządkuje strefę światła i podkreśla charakter aranżacji bez nadmiaru dekoracji.
Stonowana konstrukcja pozwala zestawić produkt z różnymi materiałami wykończeniowymi we wnętrzu.
Dane techniczne
| Typ produktu | Oprawa wpuszczana |
|---|---|
| Seria / model | Cl Ios 20W, Angle |
| Kolor | Biały |
| Materiał wiodący | Aluminium/Znal |
| Źródło światła | zintegrowane LED |
| Typ źródła światła / trzonek | LED zintegrowany |
| Maksymalna moc | 20W |
| Źródło światła w komplecie | Tak |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
Wybierz ten model, jeśli zależy Ci na oświetleniu o jasno określonych parametrach i estetyce spójnej z kolekcją Nowodvorski.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
