Reflektor Fourty Round biały 9 pkt GU10 R35 - Nowodvorski
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Reflektor Fourty Round biały 9 pkt GU10 R35 - Nowodvorski
Reflektor Nowodvorski Fourty Round w kolorze biały podkreśla charakter wnętrza prostą, czytelną linią i funkcjonalnym układem światła.
Najlepiej pasuje do przestrzeni takich jak salon, gdzie liczy się zarówno estetyka oprawy, jak i kontrola nad kierunkiem lub zakresem światła.
Dane techniczne
| Typ produktu | Reflektor |
|---|---|
| Seria / model | Fourty Round |
| Kolor | Biały |
| Materiał wiodący | Aluminium lakierowane |
| Materiał dodatkowy | Stal lakierowana |
| Liczba punktów świetlnych | 9 |
| Źródło światła | wymienne GU10 R35 |
| Typ źródła światła / trzonek | GU10 R35 |
| Maksymalna moc | 10W only LED |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Napięcie | 220-230 V |
| Metoda montażu | Mostek |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| Wysokość abażura/klosza/reflektora | 8.5 cm |
| Szerokość abażura/klosza/reflektora | 4 cm |
To dobry wybór, jeśli szukasz produktu Nowodvorski z jasno określonymi parametrami i spokojnym, dopracowanym wyglądem.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
