Reflektor szynowy czarny 3-fazowy Abigali Posh Cree COB 12W 4000K CRI90+ 36°
Opis
Reflektor szynowy czarny 3-fazowy Abigali Posh to nowoczesne oświetlenie LED gwarantujące niski pobór energii i doskonałą jakość światła. Jasność strumienia świetlnego to 1080 lumenów. Biała naturalna barwa światła (4000K) będzie odpowiednia do wielu zastosowań. Reflektor wykorzystuje wysokowydajne diody LED renomowanej marki CREE. Jego uniwersalny kolor pozwoli łatwo dopasować go do wnętrza.
Dane techniczne
| Ilość punktów świetlenych | 1 |
| Barwa światła | Neutralna 4000 K |
| Materiał | aluminium |
| Strumień światła | 12W 1080 lm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Gwint | Zintegrowane źródło światła |
| Klasa energetyczna | G |
| Kolor | czarny |
| Wydajność świetlna | 90 |
| Wymiary | Wysokość: 22 cm I Średnica: 6 cm |
| Klasa szczelności | 20 |
| CRI | >90 |
| Kąt świecenia | 36 |
| Napięcie zasilania | 220-240V |
| Żywotność | 50 000 h |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

