Sterownik Radiowy RGB – Eko-Light
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Sterownik Radiowy RGB – Eko-Light
Sterownik Radiowy RGB – Eko-Light to sterownik do zarządzania pracą kompatybilnej instalacji LED.
Opis traktuje produkt jako akcesorium lub część techniczną, a nie jako kompletną lampę dekoracyjną.
Parametry techniczne
| Typ produktu | Sterownik LED |
|---|---|
| Marka | Eko-Light |
| Moc | 144W MAX |
| Napięcie | 12V |
| Barwa światła | Ciepła 3000K |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kolor | BIAŁY |
| Materiał | METAL |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
