Taśma LED 60/m IP20 6500k (50m) – Eko-Light
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Taśma LED 60/m IP20 6500k (50m) – Eko-Light
Taśma LED 60/m IP20 6500k (50m) – Eko-Light to taśma LED marki Eko-Light do wykonania liniowego oświetlenia technicznego lub dekoracyjnego w odpowiednio dobranej instalacji.
Opis traktuje produkt jako akcesorium lub część techniczną, a nie jako kompletną lampę dekoracyjną.
Parametry techniczne
| Typ produktu | Taśma LED |
|---|---|
| Marka | Eko-Light |
| Moc | 2.5W/0.5M |
| Napięcie | 12V |
| Barwa światła | Zimna 6500K |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kolor | SREBRNY |
| Materiał | PCB + FPC |
| Długość / wymiar | 50m |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
