Taśma LED Premium 120/m 3000k IP20 5m – Milagro
Opis
Taśma LED Premium 120/m 3000k IP20 5m – Milagro
Taśma LED Premium 120/m 3000k IP20 5m – Milagro to taśma LED marki Milagro do wykonania liniowego oświetlenia technicznego lub dekoracyjnego w odpowiednio dobranej instalacji.
Opis traktuje produkt jako akcesorium lub część techniczną, a nie jako kompletną lampę dekoracyjną.
Parametry techniczne
| Typ produktu | Taśma LED |
|---|---|
| Marka | Milagro |
| Moc | 5.5W/0.5M |
| Napięcie | 12V |
| Barwa światła | Ciepła 3000K |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kolor | CZARNY |
| Materiał | PCB + FPC |
| Długość / wymiar | 5m |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
