Uchwyty Do Paneli LED Pod Karton Gips 30x30 60x30 60x60 – Eko-Light
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Uchwyty Do Paneli LED Pod Karton Gips 30x30 60x30 60x60 – Eko-Light
Uchwyty Do Paneli LED Pod Karton Gips 30x30 60x30 60x60 – Eko-Light to produkt techniczny marki Eko-Light, przeznaczony do montażu, zasilania, łączenia albo serwisowania instalacji oświetleniowej.
Opis traktuje produkt jako akcesorium lub część techniczną, a nie jako kompletną lampę dekoracyjną.
Parametry techniczne
| Typ produktu | Uchwyt montażowy |
|---|---|
| Marka | Eko-Light |
| Moc | 15W |
| Napięcie | Bateria 7.4V/5400mAh |
| Barwa światła | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Kolor | CZARNY |
| Materiał | METAL + AKRYL |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
