Żarówka LED E14 biały 4W 3000K - Nowodvorski
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka LED E14 biały 4W 3000K - Nowodvorski
Żarówka LED Nowodvorski Bulb E14, T25, 4W E14 jest źródłem światła do opraw wymagających wskazanego standardu.
To praktyczny wybór do uzupełnienia lamp i opraw, w których producent przewidział wymienne źródło światła.
Dane techniczne
| Typ produktu | Żarówka LED |
|---|---|
| Standard / trzonek | E14 |
| Typ źródła światła | LED zintegrowany |
| Maksymalna moc | 4W |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Strumień świetlny | 400 lm |
| Kąt świecenia | 360 |
| CRI | ≥ 80 |
| Żywotność | 25000h |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Materiał wiodący | Szkło |
| Kolor | Biały |
Dobrze dobrany trzonek ułatwia szybkie dopasowanie źródła do posiadanej oprawy.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
