Żarówka LED E27 Vintage transparentny bursztynowy 6W 2200K 10593 - Nowodvorski
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka LED E27 Vintage transparentny bursztynowy 6W 2200K 10593 - Nowodvorski
Żarówka LED Nowodvorski Bulb Vintage E27, 6W E27 jest źródłem światła do opraw wymagających wskazanego standardu.
To praktyczny wybór do uzupełnienia lamp i opraw, w których producent przewidział wymienne źródło światła.
Dane techniczne
| Typ produktu | Żarówka LED |
|---|---|
| Standard / trzonek | E27 |
| Typ źródła światła | LED zintegrowany |
| Maksymalna moc | 6W |
| Temperatura barwowa | 2200K |
| Strumień świetlny | 550 lm |
| Kąt świecenia | 360 |
| CRI | ≥ 80 |
| Żywotność | 15000h |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Materiał wiodący | Szkło |
| Kolor | Transparentny bursztynowy |
Dobrze dobrany trzonek ułatwia szybkie dopasowanie źródła do posiadanej oprawy.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
