Żarówka LED E27 transparentny bursztynowy 2W 2200K - Nowodvorski
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka LED E27 transparentny bursztynowy 2W 2200K - Nowodvorski
Żarówka LED Nowodvorski Bulb E27, A60 2W, E27 jest źródłem światła do opraw wymagających wskazanego standardu.
Parametry źródła pozwalają dobrać je do lamp i opraw, w których producent przewidział wymienne oświetlenie.
Dane techniczne
| Typ produktu | Żarówka LED |
|---|---|
| Standard / trzonek | E27 |
| Typ źródła światła | LED zintegrowany |
| Maksymalna moc | 2W |
| Temperatura barwowa | 2200K |
| Strumień świetlny | 160 lm |
| Kąt świecenia | 360 |
| CRI | ≥80 |
| Żywotność | 15000h |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Materiał wiodący | Szkło |
| Kolor | Transparentny bursztynowy |
Dobrze dobrany trzonek ułatwia szybkie dopasowanie źródła do posiadanej oprawy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
