Żarówka LED GU10 R35 ceramiczna 4W 4000K - Nowodvorski
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka LED GU10 R35 ceramiczna 4W 4000K - Nowodvorski
Żarówka LED Nowodvorski LED, GU10, R35, 4W GU10 R35 jest źródłem światła do opraw wymagających wskazanego standardu.
To praktyczny wybór do uzupełnienia lamp i opraw, w których producent przewidział wymienne źródło światła.
Dane techniczne
| Typ produktu | Żarówka LED |
|---|---|
| Standard / trzonek | GU10 R35 |
| Typ źródła światła | LED zintegrowany |
| Maksymalna moc | 4W |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Strumień świetlny | 470 lm |
| Kąt świecenia | 30 |
| CRI | >80 |
| Żywotność | 30000h |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Materiał wiodący | Ceramika |
Dobrze dobrany trzonek ułatwia szybkie dopasowanie źródła do posiadanej oprawy.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
