Żarówka LED GU10 R50 czarny 7W 4000K - Nowodvorski
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka LED GU10 R50 czarny 7W 4000K - Nowodvorski
Żarówka LED Nowodvorski LED, GU10, R50, 7W GU10 R50 jest źródłem światła do opraw wymagających wskazanego standardu.
To praktyczny wybór do uzupełnienia lamp i opraw, w których producent przewidział wymienne źródło światła.
Dane techniczne
| Typ produktu | Żarówka LED |
|---|---|
| Standard / trzonek | GU10 R50 |
| Typ źródła światła | LED zintegrowany |
| Maksymalna moc | 7W |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Strumień świetlny | 600 lm |
| Kąt świecenia | 50 |
| CRI | ≥ 80 |
| Żywotność | 25000h |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Materiał wiodący | Tworzywo sztuczne PC |
| Kolor | Czarny |
Dobrze dobrany trzonek ułatwia szybkie dopasowanie źródła do posiadanej oprawy.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
