Żarówka LED GX53 biały 8W 3000K - Nowodvorski
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka LED GX53 biały 8W 3000K - Nowodvorski
Żarówka LED Nowodvorski Bulb GX53, 8W GX53 jest źródłem światła do opraw wymagających wskazanego standardu.
Parametry źródła pozwalają dobrać je do lamp i opraw, w których producent przewidział wymienne oświetlenie.
Dane techniczne
| Typ produktu | Żarówka LED |
|---|---|
| Standard / trzonek | GX53 |
| Typ źródła światła | LED zintegrowany |
| Maksymalna moc | 8W |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Strumień świetlny | 680 lm |
| Kąt świecenia | 100 |
| CRI | >80 |
| Żywotność | 25000h |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Materiał wiodący | Tworzywo sztuczne PC |
| Kolor | Biały |
Dobrze dobrany trzonek ułatwia szybkie dopasowanie źródła do posiadanej oprawy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
