Żarówka LED TUBA LED T8 22W 3000K - Nowodvorski
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka LED TUBA LED T8 22W 3000K - Nowodvorski
Żarówka LED Nowodvorski Tube T8, 22W TUBA LED T8 jest źródłem światła do opraw wymagających wskazanego standardu.
Parametry źródła pozwalają dobrać je do lamp i opraw, w których producent przewidział wymienne oświetlenie.
Dane techniczne
| Typ produktu | Żarówka LED |
|---|---|
| Standard / trzonek | TUBA LED T8 |
| Typ źródła światła | LED zintegrowany |
| Maksymalna moc | 22W |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Strumień świetlny | 3200 lm |
| Kąt świecenia | 120 |
| CRI | ≥80 |
| Żywotność | 30000h |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Materiał wiodący | Szkło |
Dobrze dobrany trzonek ułatwia szybkie dopasowanie źródła do posiadanej oprawy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
