Zasilacz LED Slim 60W IP20 24V – Eko-Light
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz LED Slim 60W IP20 24V – Eko-Light
Zasilacz LED Slim 60W IP20 24V – Eko-Light to zasilacz LED przeznaczony do współpracy z kompatybilnymi elementami instalacji oświetleniowej.
Opis traktuje produkt jako akcesorium lub część techniczną, a nie jako kompletną lampę dekoracyjną.
Parametry techniczne
| Typ produktu | Zasilacz LED |
|---|---|
| Marka | Eko-Light |
| Moc | 60W / 24V / 2.5A |
| Napięcie | 230V |
| Barwa światła | Ciepła 3000K |
| Stopień ochrony | IP20 |
| Kolor | BIAŁY |
| Materiał | Aluminium |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
