Zasilacz Montażowy 15W IP67 – Eko-Light
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz Montażowy 15W IP67 – Eko-Light
Zasilacz Montażowy 15W IP67 – Eko-Light to zasilacz LED przeznaczony do współpracy z kompatybilnymi elementami instalacji oświetleniowej.
Opis traktuje produkt jako akcesorium lub część techniczną, a nie jako kompletną lampę dekoracyjną.
Parametry techniczne
| Typ produktu | Zasilacz LED |
|---|---|
| Marka | Eko-Light |
| Moc | 15W / 12V / 1.25A |
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Kolor | BIAŁY |
| Materiał | METAL |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
