Zestaw LED RGB 3m IP65 Sterownik + Pilot – Eko-Light
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zestaw LED RGB 3m IP65 Sterownik + Pilot – Eko-Light
Zestaw LED RGB 3m IP65 Sterownik + Pilot – Eko-Light to sterownik do zarządzania pracą kompatybilnej instalacji LED.
Opis traktuje produkt jako akcesorium lub część techniczną, a nie jako kompletną lampę dekoracyjną.
Parametry techniczne
| Typ produktu | Sterownik LED |
|---|---|
| Marka | Eko-Light |
| Moc | 7.3W/m |
| Napięcie | ~230V/ 50Hz |
| Barwa światła | RGB |
| Stopień ochrony | IP65 |
| Kolor | BIAŁY |
| Materiał | PCB |
| Długość / wymiar | 3m |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
